آیا مایل هستید به‌واسطه همکاری با سروکوه ماهیانه درآمد قابل‌توجهی کسب کنید؟
یا شاید هم مایل باشید کالاهای مارا به‌صورت رایگان به دست آورید؟

اگر کنجکاو شده‌اید پس متن زیر را مطالعه کنید و بدانید که سروکوه مصمم به جذب افراد پرتلاش و باانگیزه می‌باشد.

وبسایت سروکوه با الهام از پلتفرم همکاری سایت آمازون اقدام به طراحی پلتفرمی کرده که به شما این امکان را می‌دهد به‌عنوان همکار در این پلتفرم ثبت‌نام کنید و یک لینک اختصاصی و یک کد تخفیف برای خود بسازید، که با به اشتراک گذاشتن این لینک و یا کد تخفیف با دیگران و فروش محصولات در حساب کاربری خود پول دریافت کنید.

سروکوه به‌صورت پلکانی 10% ، 15% ، 20% و 25% از فروش هر کالا را به شما اختصاص می‌دهد و این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به‌صورت ماهیانه و نقدی این مبلغ را دریافت کنید یا کالاهای موردنیاز خود را با آن خریداری کنید.

توجه داشته باشید که  10% ، 15% ، 20% و 25% از کل مبلغ فروش محاسبه می‌شود و نه از سود آن، و باید بدانید که این درصد بسیار زیادی هست و این مسئله به شما این امکان را می‌دهد تا در مدت کوتاهی درآمد بالایی را کسب کنید.

اگر تا به اینجا توضیحات برای شما جذاب بوده پس با توضیح نحوه کارکرد این پلتفرم کار را ادامه می‌دهیم.

1- پس از ثبت‌نام شما به‌عنوان همکار فروش در ابتدا باید منتظر باشید تا اطلاعات اولیه شما بررسی‌شده و تائید گردد.

2- در مرحله بعد پس از  ورود به پنل کاربری در بخش نوار منوی اصلی تب (بازاریابی) و سپس زیر منوی (لینک‌های مشارکت) را کلیک کنید. سپس مشاهده می‌کنید که باکلیک کردن بر روی آن وارد ناحیه ایجاد لینک فروش می‌شوید.  (ویدئو معرفی بخش های گوناگون پنل کاربری پایین صفحه قرار دارد)

تصویر بخش مربوطه

ادامه مطلب...

پس از ورود به‌صورت خودکار برای شما لینکی ساخته‌شده که با کپی کردن آن می‌توانید این لینک مخصوص را در اختیار دیگران بگذارید و هر زمان که آن‌ها از سایت ما خرید کنند نسبت به رتبه شما و میزان فعالت شما به ترتیب 10% ، 15% ، 20% و 25% از مبلغ خرید آن‌ها به‌حساب شما در سروکوه واریز می‌شود.

همچنین در بخش پایینی این صفحه این امکان برای شما وجود دارد که لینک‌های متفاوتی را از بخش‌های مختلف سایت ما ایجاد کنید، که اصلاً این مسئله را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم، چون امکان خطا از سمت شما بالا هست ممکن هست که درصدهای برای شما لحاظ نشود یا لینک درست‌شده توسط شما به‌درستی کار نکند.

به‌توسط این لینک شما می‌توانید بدون اینکه به جهت توجیه کردن دیگران برای خرید کالایی صحبت کنید فقط با اشتراک گذاشتن یک لینک او را ترغیب به خرید کرده و از خرید او پورسانت دریافت کنید.

همچنین این امکان وجود دارد که لینک خود را در هرجایی ازجمله واتس اپ، اینستا، فیسبوک، تلگرام و حتی با اس ام اس به اشتراک گذاشته و تعداد خریداران را بالا ببرید و به این صورت به جمع کسانی که به‌صورت ماهانه از سروکوه پورسانت و کمیسیون‌های قابل‌توجه دریافت می‌کنند بپیوندید.

 کد تخفیف

در صورت فعالیت حرفه ای شما، سروکوه به جهت راحتی کار شما و کمک به افزایش درآمد شما و یک کد تخفیف اختصاصی برای شما می سازد تا بدون نیاز به ارسال لینک فقط با پخش کردن اون کد تخفیف از هر خریدی که با اون کد تخفیف ثبت می شود پورسانت دریافت کنید.

اجازه بدید با چند مثال مسئله را برای شما روشن‌تر کنیم.

  تصور کنید شما می‌خواهید یک کالا باارزش 500 هزار تومان را رایگان دریافت کنید. پس از ثبت‌نام و دریافت لینک مخصوص خود این لینک رابین دوستان خود به اشتراک می‌گذارید و با ترفند خودتان سایت را به آن‌ها معرفی می‌کنید، آن‌ها وارد سایت می‌شوند و کالاهای خود را خریداری می‌کنند و شما از پورسانت به‌دست‌آمده از خرید دوستانتان می‌توانید کالای خود را به‌رایگان دریافت کنید یا حتی می‌توانید مثل ده ها نفر از همکاران سروکوه آخر هرماه پورسانت‌های خود را نقدی دریافت کنید.

نکته آخر و مهم‌ترین نکته اینکه خواهشمندیم صرفاً به جهت کنجکاوی یا سرگرمی در این پلتفرم ثبت‌نام نکنید این پلتفرم برای کسب درآمد طراحی‌شده و افرادی که ثبت‌نام‌های هرز و غیرفعال داشته‌اند بعد از سه روز حذف می‌شوند .

در ادامه میتوانید ویدئو معرفی بخش های مختلف پنل رو مشاهده کنید.